Google+ Followers

środa, 23 stycznia 2013

ABC .... na życie

Spodobało się mi wyzwanie abecadłowego wizytownika, spodobał się mi pomysł Urtici  z calineczkowym kalendarzem i ...... postanowiłam robić sobie Wizytownik Roczny z życzeniami na ... życie :).

Moim postanowieniem noworocznym jest nauczyć się biegle języka angielskiego (pobożne życzenia) więc wizytówki będą miały angielskie hasła (ale zaczynające się na kolejną literę alfabetu), od koleżanki dostałam super wytrzymałe pudełko, które odpowiednio ozdobię i przygotuję do przechowywania wizytówek i pod koniec wyzwania zobaczę co się z tego da poukładać.

A tu pierwsza litera alfabetu - czyli wypasione A jak all life.
Wymiar typowej wizytówki i warstwy, warstwy i jeszcze raz warstwy .... jak w życiu. Jedno odsłonisz, myślisz że to koniec a tu niespodzianeczka - pod spodem coś jeszcze. Wkleiłam motyw drzewa - bo i wytrzymałe i zaczyna od małego ziarenka i mnóstwo konarów i raz zielone a raz smętne i połamać można ale i nowe gałązki zaszczepić .....
Motyl w rogu - cóż w życiu piękne są tylko chwile - ale tych chwil może być nieprzebrana ilość, a że żyję w ciągłym pośpiechu (mam nadzieję, że trochę przyhamuję - ale na razie jestem jak ferrari bez płynu hamulcowego czy czegoś w tym rodzaju) - więc mała kopertka z napisem espresso mi o tym przypomina....

Wizytówkę zgłaszam na wyzwanie: ART-WIZYTOWNIK
dorzucę się jeszcze do wyzwania na scrapki.pl bo: warstwy są, doodlingu też trochę jest (motyl), palce przy malowaniu były jak najbardziej (zdejmowanie z nich zasychającego akrylu jest porywającym zajęciem :) radochę też miałam, gazetę wykorzystałam i było mniej niż 40 minut - nie jest tak piękny jak te zgłoszone przez inne uczestniczki wyzwania ale co tam - niech cię zobaczą :)))7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa kompozycja, z przesłaniem. Chyba sama zainteresuję się tym wyzwaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia. Pierwsza wizytówka wspaniała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna praca! warstwy, media - dużo precyzji i pracy!
  chętnie z takim ładnym wizytownikiem poduczę się angielskich słówek:)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ciekawa praca,pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń