czwartek, 10 stycznia 2013

Brokatowo-barokowo

Karnawał w pełni - więc "niech żyje bal". Barokowa dama bardzo mi się spodobała i uznałam, że pasuje do tematu bali karnawałowych. Popełniłam więc tag pełny brokatu (czarny i biały ze złotymi drobinkami) , wstążek i perełek. Cóż po prostu brokatowo-barokowo.....

13 komentarzy:

 1. Niesamowity tag... dziękuję za udział w zabawie DeaArt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję - przyznam się, że wasz temat wyzwania jest fantastyczny.

   Usuń
  2. Odpowiadam na pytanie, które dopiero zauważyłam: prace oczywiście można wysyłać na inne wyzwania... na szczęście nie czekałaś na odpowiedź

   Usuń
  3. Doszłam do wniosku, że gdyby była negatywna tzn. wolno tylko na wasze wyzwanie to po prostu wycofałabym tę pracę z wyzwania brokatowego - bo tam już jedną dałam, a wasze też mi się bardzo podoba. I dzięki za dołączenie do obserwatorów. Liczę na konstruktywną krytykę prac bo bardzo krótko romansuję ze scrapem :)

   Usuń
 2. Ja widze sukienke! Uwielbiam perełki ale błyskotki na ostatnim zdjęciu : uuu poezja :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Dea Art:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo sukienka jest ogromniasta :))) A poza tym nie umiem zbyt dobrze fotografować - stąd wiele szczegółów nie wygląda jak w oryginale. Dama też ma wiele szczególików - a mnie ręka jakoś niezbyt pewnie tym razem operowała klejem (wykałaczki się skończyły hi hi) i brokacik poszalał na tej pracy ale to w końcu karnawał :)

   Usuń
 3. Bardzo ciekawa interpretacja tematu:)Fantastycznie:) Dziękuję za udział w zabawie DeaArt:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) - barok zawsze kojarzyłam z wystawnymi balami maskowymi, ogromnymi fryzurami i sukniami, przepychem. Początkowo chciałam zrobić tag tylko w kolorach czarnym i białym - ale jak to bywa wdarło się trochę kości słoniowej i złota :)

   Usuń
 4. Kreacja tej damy na tagu jest niesamowita :)) Dziękuje za udział w zabawie DeaArt

  OdpowiedzUsuń
 5. Very pretty. I like all of the sparkle & bling that you used. Thanks for joining us at Party Time Tuesdays.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękujemy za udział w wyzwaniu Na Strychu!:)

  OdpowiedzUsuń