niedziela, 11 lutego 2018
bez tematu
Ups - to już tyle czasu minęło od ostatniego posta. Masakra wprost :) U Inki i Rogatego nowa edycja kartek świątecznych, nowe wyzwania, piękne prace na innych blogach. Fantastyczne rzeczy powstają, aż zazdrość bierze na widok tych cudów i weny. Trzeba będzie się otrząsnąć i do pracy zabrać :))) A poza tym wszystkiego dobrego w Nowym Roku - lepiej późno niż wcale :)))
sobota, 9 grudnia 2017
Święty Mikołaj zajechał :)))
Dzisiaj odebrałam paczkę od Mafaldy - mojej pary wymiankowej z Rogatego :))) A w niej .... same super niespodzianki :) najpierw pięknie skrząca się śnieżynkami torba na świąteczne przydasie, świąteczna kartka oraz mnóstwo przydasi. Ale gwiazdą wymianki została fantastyczna filcowa sowa. Jest prześliczna - baaaaardzo dziękuję za niesamowitą wymiankę :)))
Ja wysłałam do Mafaldy torbę ozdobioną złotymi gwiazdkami, czekoladownik i trochę skrapowych przydasi :)
niedziela, 3 grudnia 2017
Kartka - patchwork
I kolejna kartka dla Rogatego :) . Ponieważ zbliża się 6 grudnia - zrobiłam kartkę-patchwork ze "znaczków" z Mikołajami :) do wyboru do koloru
Złoto i srebro na święta
Kolejna karteczka na Rogate wyzwanie - tym razem temat październikowy - złoto i srebro :)
Bardzo lubię ten motyw gwiazdy i parę podobnych kartek robiłam - czysta przyjemność tworzenia :)
https://swietanaokraglo.blogspot.com/2017/10/bogactwo-zota-blask-srebra-czyli.html
https://swietanaokraglo.blogspot.com/2017/10/bogactwo-zota-blask-srebra-czyli.html
Choinka z tekstem w tle
Grudzień to ostatni moment na świąteczne kartki :) Nadrabiam zaległości - i tak powstała kartka-czekoladownik z choinką.
Kartkę zgłaszam na wyzwanie:
wybrałam temat wyzwania z sierpnia 2013
i oczywiście karteczka leci do Rogatego - wyzwanie https://swietanaokraglo.blogspot.com/2017/02/choinka-i-stara-ksiazka-wyzwanie-lutowe.html
niedziela, 26 listopada 2017
Coraz bliżej święta
Ufff - trzy miesiące bez jednego wpisu. Niestety czas biegł szybciej niż światło ( o ile to możliwe). Ale dość narzekania. Właśnie urodziły się trojaczki - trzy świąteczne czekoladowniki (to dopiero początek serii). Oto one :)
środa, 30 sierpnia 2017
Na ślub w niebieskim i brązie
Tym razem komplet ślubny. Dominujące kolory to niebieski i brązowy - jak morska fala na piasku. :)
Komplet wykonałam z papierów LemonCraft - bardzo lubię "zestawy" pudełko + kartka (praktycznie jest to jedna z moich ulubionych form - nawet zaproszenia lubię tak robić) Wtedy już sama kartka wygląda jak prezent, jak coś szczególnego dla wyjątkowej osoby :)
http://blog.lemoncraft.pl/2017/08/lato-z-lemoncraft-8-summer-with.html
oraz
Komplet wykonałam z papierów LemonCraft - bardzo lubię "zestawy" pudełko + kartka (praktycznie jest to jedna z moich ulubionych form - nawet zaproszenia lubię tak robić) Wtedy już sama kartka wygląda jak prezent, jak coś szczególnego dla wyjątkowej osoby :)
http://blog.lemoncraft.pl/2017/08/lato-z-lemoncraft-8-summer-with.html
oraz
Subskrybuj:
Posty (Atom)


























