czwartek, 8 maja 2014

niebiańska wymianka

Po czasie - ale wysłane. Trochę późno dostałam adres do wysłania - ale już poleciało, mam nadzieję, że będzie się podobać :)))
plus trochę przydasi dodanych do przepiśnika nie z tej ziemi :)

6 komentarzy:

 1. Ło jeju, jaki fajowy ten przepiśnik! *.* Tu podarte, tam postrzępione, cudnie vintagowo :D No i ta lana do filiżanki herbatka zdecydowanie podbiła moje serducho.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki dziewczyny za dobre słowo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja jestem szczęśliwą posiadaczką tego cuda! Możecie faktycznie pozazdrościć - jest nieziemski! Barbetko - dziękuję! Nawet nie wiesz, jaki mi zrobiłaś cudny prezent! Wysłałyśmy naszą wymiankę dosyć późno na skutek różnych ... pozakręcanych, wirtualnych i rzeczywistych przygód, ale - jak widać - niebo żyje swoim czasem, poza czasem... i jest! Piękny, tajemniczy, stareńki, na przepisy rodem "niebo w gębie"! Jeszcze raz dziękuję! Mam nadzieję, że niebiańska poczta wkrótce coś przywiezie z maciejkowego zacisza.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że się spodobało - bo z pewną dozą nieśmiałości wysyłałam pracę :) Czekam na Twój śliczny anielski obrazek - mam nadzieję, że wkrótce do mnie dotrze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Normalnie szał, że też takie cudo nie trafiło w moje ręcę, toż to 100% moje klimaty, szczerze gratuluję takiego cuda - pozdrawiam serdecznie Basia

  OdpowiedzUsuń